דף הבית שירותים בניית אתר אינטרנט בניית אתר תוכן-חדשות-קהילה
בניית אתר תדמיתהגירת ג'ומלה! מ-1.0 ל-1.5

בניית אתר תוכן-חדשות-קהילה

בניית אתר תוכן-חדשות-קהילה

סוד ההצלחה של מרבית האתרים הוא ביכולת "פיתוי" הגולש לחזור שוב ושוב לאתר. על מנת למשוך גולש לחזור לאתר, עליך לעדכן אותו בתדירות גבוהה - הוספת תוכן חדש (מאמרים, מוצרים), מבצעים שונים, חדשות וכו'. אם לא תעדכן את האתר שלך, לגולש לא תהיה סיבה לחזור אליו לאחר הפעם הראשונה.

אתר דינמי שכזה, נבנה בעזרת מערכת ניהול תוכן (CMS) המאפשרת לך, הבעלים, לעדכן את תוכן האתר ללא תלות במפתח.
מערכת ניהול תוכן דוגמאת ג'ומלה או דרופל, מאפשרת גם שילוב של כלים קהילתיים, כגון: פורום, בלוג, גלריה ועוד...

שיטה זו של עדכון תכנים אולי יקרה יותר בשלב הראשון, אך יכולה לחסוך לך הרבה מאוד כסף לאורך זמן. באמצעות המערכת אתה מעדכן בעצמך את תוכני האתר, התמונות, המוצרים וכו', ללא צורך בתשלום למתכנת עבור כל שינוי תוכן שתצטרך. לאתר שמשתמש במערכת לניהול תכנים אין עלויות תחזוקה!

מערכת ניהול התכנים היא הכלי אשר מקשר בין בסיס הנתונים לבין האתר. אתה פשוט נכנס למערכת, בוחר את החלק שברצונך לעדכן, ממלא את השדות הנדרשים והופ... השינוי מופיע באתר. לרשותך עומדים כלים אשר מאפשרים לך לעצב את הטקסט כרצונך - שינויי צבעים, הדגשה, הוספת קישורים ותמונות ועוד הרבה מאוד אפשרויות.

בסיום בניית האתר תועבר לך ולעובדיך הדרכה על השימוש במערכת עדכון התכנים. לא דרוש ידע מוקדם מלבד הבנה בסיסית ביותר במעבד תמלילים (word וכד'). בסמגרת הדרכה זו נעבור איתך על כל אחד מחלקי המערכת, ונסביר לך כיצד לעדכן כל חלק וחלק באתר. וכמובן, נמשיך לעמוד לרשותך בכל עזרה שתצטרך, עד אשר תכיר את כל תכונות המערכת.

מחיריצירת קשר למחיר

 


מידע עבור השירותים

יש לדאוג תמיד לבצע גיבויים הן לקבצי המערכת והן לבסיס הנתונים בטרם ביצועים עבודות שדרוג ו/או תחזוקה ו/או פיתוח למערכת.
למען הסר ספק, לא תלקח אחראיות על חוסר גיבוי המערכת.
לפרטים נוספים, נא ליצור קשר.

חיפוש